اخبار و مطالب

فروش پمپیران

معرفی پمپیران

پمپیران در سال 1354 هجری شمسی با هدف تولید انواع پمپ برای مصارف شهری، کشاورزی و صنعتی تاسیس شده است. پمپیران از ابتدای فعالیت با انعقاد قرارداد انتقال تکنولوژی از شرکت KSB آلمان انواع محصولات خود را تحت لیسانس تولید نموده و باعث نهادینه شدنتکنولوژی پمپ در ایران شده است.
پمپیران در شهر تاریخی و صنعتی تبریزدر 600 کیلومتری شمال غربی تهران با مساحت 87500 متر مربع تاسیس شده و کل زیر بنای کارگاه های تولیدی، آزمایشگاه ها و ساختمانهای پشتیبانی آن 40 هزار متر مربع و تعداد کل کارکنان شرکت 400 نفر می باشد.

 

استانداردها و گواهی نامه های پمپیران:

شرکت پمپیران پمپ های تولیدی خــود را مطابق استــانــداردهای جهانی ISO 9908 و ISO 9906 و IEC 34 تولید می کند.

آزمایشگاه محصول پمپیران از سال 1378 به عنوان آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مورد تایید قرار گرفته است. برای ارتقاء کیفیت فعالیت های آزمایشگاه،شرکت پمپیران استاندارد ISO 17025 را اجرا و گواهینامه آنرا دریافت نموده و همه ساله بروز رسانی می نماید
وجود آزمایشگاههای مجهز و بکارگیری نیروهای متخصص و متبحر یکی از مهم ترین دلایل تولید محصولات باکیفیت در صنایع پمپ سازی و همچنین شرکت پمپيران است ضمن اینکه همین عوامل توانسته زمینه مساعدی رابرای ارائه محصولات نوآورانه در صنایع پمپ سازی و کسب انواع استانداردهای مربوطه فراهم کند.
شرکت پمپیرانعلاوه بر گواهینامه استاندارد ISO/IEC 17025 گواهینامه های مدیریت کیفیت ISO 9001:2008، ISO14001:2004، OHSAS 18001-2007 و IMS ، ISO 10002-2004 ، نشان CE MARK ، برچسب انرژی ، گواهی قابلیت ساخت ICS ، هولوگرام ساخت صنعت پتروشیمی IPI و تندیس بلورین تعالی سازمانی از صنعت پتروشیمی را دارا می باشد.
شركت پمپيران همچنين داراي گواهينامه ISO/IEC 17025 مي باشد.

محورهای اساسی فعالیتهای تحقیق و توسعه (R&D) تولید پمپیران به شرح ذیل است:

  • بهینه سازی پمپ های جدید
  • طراحی و ساخت پمپ های جدید مورد تقاضای مشتری
  • تولید با رعایت اصل حفاظت از محیط زیست
  • وجود واحد تحقیق و توسعه ( R&D) و فعالیتهای مستمر آن موجب تسریع در پاسخگویی به تقاضای مشتریان برای اعمال تغییرات در پمپ های موجود و تولید محصولات سفارشی شده است.

واحد تحقیق و توسعه پمپیران:

شرکت پمپیران با توجه به تشکیلات سازمانی، امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی و نیروی انسانی متخصص، همواره از توانایی های لازم برای انجام فعالیتهای تحقیق و توسعه تولید پمپ برخوردار بوده و از این جهت توانسته است پروانه تاسیس واحد تحقیق و توسعه( R&D) را از وزارت صنایع و معادن در سال 1376 اخذ نماید.

تولیدات پمپیران شامل دو بخش میشود:

1-پمپ های آب و صنعتی(پمپ گریز از مرکز-پمپ فشار قوی-کف کش-گل کش-لجن کش-شناور-دو مکشه-پمپ فشار قوی عمودی استیل-شناور آب شور)

2-پمپ های نفت،پتروشیمی و گاز(PB2-PB1-PB3-PB4-PO3-PV4-CPK-PO2-HOP-پمپ روغن داغ)

تعمیر پمپیران:

گروه فنی و مهندسی رعدآسا دیزل همپا با شرکت پمپ سازی پمپیران اقدام به انجام تعمیر،سیل گذاری،نصب و راه اندازی محصولات این شرکت معروف ایرانی نموده.

مکانیکال سیل چیست:

پمپ های دوار که جابجایی مایعات را بر عهده دارند، معمولاً در قسمت خروجی مایع با فشاری بیشتر از فشار اتمسفر و در محل ورودی مایع به پمپ، با فشاری کمتر از فشار اتمسفر کار می کنند. در هر دو حالت، برای کنترل نشتی مایع از محل ورودی شافت به محفظه پمپ، لازم است که وسیله ای این عمل را به انجام رساند ؛ سیل های مکانیکی، این وظیفه را برعهده دارند.

سیل گذاری محصولات پمپیران:

پمپ هایی که از کمپانی پمپیران خارج میشود بدون سیل می باشد.یعنی برای آب بندی این پمپ از نخ گرافیت استفاده شده که عمر نسبتا کوتاهی دارند.به منظور آب بندی دقیق تر این گونه پمپ ها باید سیل گذاری شود.سیل گذاری بسیار مهم وفرآیند حساسی دارد.

تعمیر پمپیران

جدیدترین محصولات موتور دیزلی

جدیدترین محصولات پمپ و بوستر پمپ

جدیدترین محصولات ژنراتورو دیزل ژنراتور