پمپ کارواش صنعتی اینترپمپ(INTERPUMP)

 

با توجه به پیشرفت روز افزون علم در شاخه های مهندسی در شاخه های مختلف و با توجه به کمبود آب،پمپ های کارواش خانگی و صنعتی پیشرفت چشمگیری داشته تا جایی که بسیاری از کشورهای صنعتی دنیا دست به تولید این محصولات کارآمد زده اند.

مزایای استفاده از پمپ های کارواش علاوه بر فشار بالا،کاهش میزان مصرف آب میباشد.

موارد مصرف پمپ های کارواش اینترپمپ:

شستشو خودروهای سنگین و سبک و ادوات مشابه

شستشوی نما،شیشه،کف ها و ...

از بین برد رنگ های صنعتی مانند رنگ های اپوکسی موجود بر روی آسفالت

از معتبر ترین برند های موجود در بازار ایران را میتوان اینترپمپ،برتولینی،پمپاک،کامت،کارچر،آنوی ریوربری،استریم را نام برد.

INTERPUPM-BERTOLINI-PUMPAK- Kärcher- Annovi Reverberi-BERTOLINI

 

 ارائه خدمات کارواش آب گرم و آب سرد تماما زیر نظر مهندسان رعدآسا دیزل طراحی و اجرا می شود.

 مشاوره،تجهیز و راه اندازی کارواش های صنعتی از دیگر فعالیت های این گروه محسوب می شود که سالها  در این رابطه تجربه داشته و در حال حاضر جز بزرگترین مراکز خدمات کارواش به حساب می آید.به این منظور به معرفی محصولات ارائه شده توسط این شرکت می نمایم:

  1. ارائه انواع پمپ های پیستونی کارواش:محصولات ارائه شده از معتبرترین برند های موجود در بازار می باشد.مانند:اینترپمپ،برتولینی،پمپاک،کامت و غیره
  2. ارائه الکتروموتور:الکتروموتورهای ارائه شده توسط رعدآسا دیزل دارای IP یا درجه حفاظت بالاتری می باشد تا در شرایط مرطوب کارایی خود را داشته باشد.
  3. خدمات کوپله و شاسی:تمام شاسی ها،فولادی بوده و از کوپلینگ های استاندارد استفاده شده،ضد زنگ و رنگ شاسی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولات انتخاب شده.کوپلینگ دارای حفاظ می باشد.
  4. سفارشی بودن کارواش:کارواش ها را میتوان چرخ دار و با دسته انتخاب کرد.بسیاری از چرخ های موجود در بازار غیر استاندارد بوده و باعث کاهش طول عمر سیستم میشود.
  5. لانس:لانس های مورد تایید مهندسان رعدآسا دیزل،لانس های ایتالیایی بوده که توسط این شرکت ارائه می شود.
  6. شلنگ کارواش:شلنگ های انتخابی از می تواند شرکت های معتبر ایتالیایی و آلمانی قابل ارائه می باشد که دارای آستانه پایداری بیشتر در مقابل فشار دارند.(دولا سیم)
  7. نازل کارواش:نازل های انتخابی می تواند اروپایی و چینی انتخاب شود ولی توصیه مهندسان رعدآسا دیزل نوع اروپایی این محصول می باشد.
  8. مخزن کف پاش:مخزن ها تماما از جنس فولادی و رنگ الکترواستانیک ضد خش بوده از کیفیت مطلوبی برخوردار است.لیتراژ مخازن با توجه به نیاز مشتریان قابل تغییر است.
  9. جارو برقی کارواش:جارو برقی های ارائه شده باید دارای حفاظت بالا در مقابل شرایط بد محیطی مانند رطوبت و گرد و غبار را داشته باشد.جارو برقی ها میتواند یک تا سه موتوره انتخاب شود.
  10. کمپرسور:کمپرسور های ارائه شده طبق نظر مشتریان می تواند از محصولات اروپایی یا کمپرسورهای خود رعدآسا دیزل باشد.

شایان ذکر است که تمام محصولات و خدمات ارائه شده توسط گروه مهندسی رعدآسا دیزل دارای گارانتی و خدمات پس از فروش  می باشد که در هنگام تحویل دستگاه ها آن را از واحد گارانتی تحویل نمایید.

پمپ کاواش اینترپمپ

دور(rpm)

دبی(lit/min)

قدرت لازم(kw)

حداکثر ارتفاع (m)

توضیحات

مدل

ردیف
1500 11 2.2 11 پمپ کارواش صنعتی - پمپ واترجت 100 بار W 98 1
1500 9.5 2.2 9.5 پمپ کارواش صنعتی - پمپ واترجت 130 بار W 130 2
1500 11 3 11 پمپ کارواش صنعتی - پمپ واترجت 140 بار EL 1411 3
1500 15 4 15 پمپ کارواش صنعتی - پمپ واترجت 150 بار WS 151 4
1500 35 11 35 پمپ کارواش صنعتی - پمپ واترجت 160 بار W 163 5
1500 15 5.5 15 پمپ کارواش صنعتی - پمپ واترجت 200 بار WS 201 6
1500 15 15 15 پمپ کارواش صنعتی - پمپ واترجت 500 بار WS 201 7

 

 

اینترپمپ ساخت کشور ایتالیا و از قدیمی ترین و معتبر ترین برندهای تولید کننده های کارواش صنعتی می باشد.کیفیت بالا،قدمت در تولید،کاربرد ساده،هزینه تعمیر پایین از مواردی است که باعث محبوبیت برند ایتالیایی  شده.