قطعات پمپیران

قطعات پمپیران

یکی از عمده فعالیت های گروه مهندسی رعدآسا دیزل تامین قطعات پمپیران می باشد.پمپیران دارای مجموعه بسیار گسترده می باشد.پمپ ها معمولا دارای قطعاتی چون شفت ،پروانه و سیل مکانیکی جهت آبندی می باشند که جز قطعات مصرفی پمپهای پمپیران محسوب می شود. 

محصولات پمپیران

همچنین این گروه به ساخت شاسی و تعمیر و ساخت بوسترپمپ پمپیران مشغول می باشد و آماده ارسال کارشناس در محل می باشد.در انتخاب قطعات پمپیران باید بسیار دقت کرد.بسیاری از قطعات موجود در بازار ساخت شرکت های متفرقه بوده که دارای کیفیت پایین می باشد که تبعا دارای قیمت پایین تری باشد.کیفیت پایین قطعات سبب استهلاک بیشتر مجموعه خواهد شد.

پمپ های اتا(گریز از مرکز) و نیز پمپ های فشار قوی(WKL) جز پر طرفدارترین محصولات پمپیران می باشد که رعدآسا ارائه دهنده قطعات فابریک پمپیران می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

قطعات پمپیران شامل موارد:

شفت:شفت قطعی است که وظیفه انتقال قدرت را بر عهده دارد و باعث به گردش در آمدن پروانه می باشد.سیل و بلبریگ بر روی شفت نصب هستند.

پروانه:وظیفه افزایش انرژی سیال یا آب می شود تا به سطح انرژی بالاتری انتقال یابد.

دیفیوزر:پوسته پمپ, بخشی از پمپ که شامل محفظه اطراف چرخ و حلزونی و یا دیفیوزر است تعریف شده است.

یاتاقان:محل قرارگیری بلبرینگ ها و سبب سنتر شدن شفت می شود.

بوش:بوش روی شفت قرار میگیرد تا از خرابی شفت در برابر عوامل محیطی محافظت کند.

عینکی:عینکی بر روی شفت و جهت آبندی پمپ استفاده می شود.

درپوش بلبرینگ:جهت جلوگیری حرکت پمپ در جهت افقی می شود و از خروج گیریس جلوگیری می کند.

بلبریگ:بلبرینگ ها جهت سهولت در گردش و سنتر شدن شفت استفاده می شود.

سیل:پمپ ها برای آبندی در محل شفت باید دارای سیل باشند.سیل و سیل گذاری در پمپ کاری است بسیار تخصصی که در بازار به صورت صحیح اعمال نمی شود.این امر سبب کاهش طول عمر پمپ می شود و مدت زمان سرویس پمپ را کوتاه می کند.

 

جدیدترین محصولات موتور دیزلی

جدیدترین محصولات پمپ و بوستر پمپ

جدیدترین محصولات ژنراتورو دیزل ژنراتور